Kültür Sanat ve Edebiyat

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür

Paylaş

Anasayfa Mekân Sanatları Mekân Sanatları Hilary Swank’ın Sade Evinde Dekorasyon Turu

Hilary Swank’ın Sade Evinde Dekorasyon Turu

Hilary Swank’ın Sade Evinde Dekorasyon Turu

P.S: I Love You filmini izleyenler vardır içinizde. İzleyip de etkilenmeyen yoktur. Hilary Swank‘ın muhteşem oyunculuğu, aşkını kaybeden bir kadının çektiği acıyı içimizde hissedebiliyorduk. Hilary Swank bu filmdeki inanılmaz oyunculuğuyla hepimizin beyninde yer etmiştir. Bu nedenle hayalimizdeki Hilary Swank hep hüzünlü ve romantik. Ama gerçek hayatında nasıl olduğunu elbette bilemiyoruz. Elle Decor, Hilary Swank‘ın evinde bir dekorasyon turuna çıkmış. Biz de bu fırsatı kaçırmadık elbette! Evinde modern çizgiler ve sadelik ön planda! Mutevazi evini beğendiğimizi söylemeden geçmeyelim.

Evinde farklı stillerin yansımasını görebilirsiniz. İskandinav mobilyalar, wooden duvarlar, modern objeler bir arada. Ahşap duvarlar ise eve sıcak ve samimi bir hava vermiş. Ayrıca bir aktristin evinde sanatın ruhu olmazsa olmazlardandır. Tablolar gerçekten harika! Bu evde renk karmaşası görmek mümkün değil. Daha çok doğadan ilham alınmış.

Abartıdan uzak ve sade eviyle Hilary Swank bizi bir hayli şaşırttı. Ayrıca evinde Calvin Klein Home’u tercih ettiği de gözümüzden kaçmıyor. Mutfakta kullanılan boy aynasına ne derisniz? Güzel bir fikir değil mi? İlham verici…

Ölçülü bir renk düzeni var. Kahve, krem, bej ve siyah tüm evde dengelenmiş. Kesinlikle göz yormuyor. Aksesuarlar da olabildiğince sade. Bu evin en beğendiğimiz yanı ise kullanılan tablolar. Arka planda görünen siyah beyaz resim harika bir ruh hazandırmış.

Burası Hilary Swank‘ın en sevdiği köşelerden biri! Kitap köşesinde dinlenmeyi ve kitap okumayı çok seviyormuş. Toprak tonlarının hakimiyetinde huzurlu bir köşe! Çerçevelerin üzerinden yerleştirilen aydınlatmalar da doğru bir seçim.

Banyo da gayet şık ve zarif! Tablolar ve çerçeveler bu evin olmazsa olmazlarından ki banyoda da kullanıldığına şahit olabiliyoruz. Duş alanı banyodan cam panellerle ayrılmış.

Hilary Swank‘ın sade ve duru güzelliği sanki evine de yansımış. Gösterişsiz, abartısız ve dingin. Yatak odası da sakinliğiyle dikkat çekiyor. Başarılı bir uyku alanı. Sadelik evin tüm alanını sarmış durumda.

Çalışma alanı ve aydınlatma oldukça farklı. Aksesuar olarak kullanılan antika makaslara dikkat ettiniz mi? Farklı ve ilham verici. Biz bu evi çok beğendik. Ya siz?

Kaynak:mimaristil.com

 


Copyright © 2011 - ... Designed by  
Her hakkı saklıdır.