Kültür Sanat ve Edebiyat

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür

Paylaş

Anasayfa İnsana Değer Saygı ve Sevgi İnsana Değer ve Saygı E-Nabız - Sağlık Verilerinize Her Yerden Ulaşın

E-Nabız - Sağlık Verilerinize Her Yerden Ulaşın

E-Nabız uygulaması Sağlık Bakanlığı tarafından yeni çıkarılan hizmetlerden biridir.

e-Nabız’a bilgisayarınızdan ulaşabileceğiniz gibi Windows Phone, IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlarla da bağlanabilirsiniz. Böylece gittiğiniz farklı sağlık kuruluşlarında yapılan muayene bilgisi detayları, reçete ve ilaç bilgileriniz, farklı laboratuvarlarda yapılan tetkikler ile tıbbi görüntüleriniz ve bunların raporları gibi size ait daha birçok sağlık bilgisine her an, her yerde ulaşabilirsiniz.

https://enabiz.gov.tr/

Kayıt olmak için bir E-Devlet portalı şifresi, mobil imza veya e-imza sahibi olmanız gerekiyor. E-Devlet ile Giriş yaparak kullanacağınız şifreyi oluşturun.

e-Nabız
e-Nabız muayene, tetkik ve tedavilerinizin nerede yapıldığına bakılmaksızın, kendi adınıza üretilmiş sağlık bilgilerinizi yönetebileceğiniz, tıbbi özgeçmişinize tek bir yerden ulaşabileceğiniz sistemin bütünüdür. Bizzat sizin verdiğiniz, süresi ve sınırı belirlenmiş yetki çerçevesinde sağlık kayıtlarınızın hekimlerce değerlendirilebildiği, böylelikle teşhis ve tedavi sürecinin kalitesini ve hızını artıran, sizinle hekiminiz arasında güçlü bir iletişim ağının kurulmasını sağlayan, güvenli bir şekilde internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebileceğiniz dünyanın en geniş ve kapsamlı sağlık bilişim alt yapısıdır.
 


Copyright © 2011 - ... Designed by  
Her hakkı saklıdır.